Zakończenie roku szkolnego w Gminie Głogów
26 czerwca 2026

Dziś, 26 czerwca, w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Głogów odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026. Uczniowie ze szkół w Serbach, Przedmościu i Wilkowie odebrali świadectwa, podsumowując kolejny rok nauki, pracy, wyzwań, sukcesów i szkolnych doświadczeń. 

Był to wyjątkowy dzień pełen gratulacji, podziękowań i wzruszeń. Zakończenie roku szkolnego to zawsze czas refleksji nad minionymi miesiącami, ale również radosny początek długo wyczekiwanych wakacji.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji, Nauczycielom, Wychowawcom oraz wszystkim Pracownikom oświaty za codzienne zaangażowanie, cierpliwość, troskę oraz wkład w edukację i wychowanie dzieci i młodzieży. Wasza praca ma ogromne znaczenie dla rozwoju młodego pokolenia. 

Uczniom gratulujemy osiągniętych wyników, zdobytej wiedzy i wytrwałości. Życzymy Wam udanych, bezpiecznych, pełnych radości i pięknych przygód wakacji! Niech ten czas będzie okazją do odpoczynku, rozwijania pasji i zbierania sił przed nowym rokiem szkolnym. 

Do zobaczenia we wrześniu! 

Fot. Gmina Głogów, SP Serby, SP Wilków

logo

Gmina Głogów

Oficjalny gminny serwis internetowy Gminy Głogów

Kontakt

Adres:ul. Piaskowa 1, 67-200 Głogów
Telefon:(76) 836-55-55
Telefon/Fax:(76) 836-55-67
E-mail:[email protected]
NIP:693-10-13-775
REGON:000536686
KONTO BANKOWE: 98 8646 0008 0000 0000 6161 0002

Godziny pracy

Poniedziałek : 7:30 - 15:30
Wtorek : 7:30 - 15:30
Środa : 7:30 - 15:30
Czwartek : 7:30 - 17:00
Piątek : 7:30 - 14:00