Harmonogram dyżurów przewodniczącego i wiceprzewodniczącego
30 sierpnia 2019
Termin dyżuru OSOBA DYŻURUJĄCA
Lp. DZIEŃ GODZINA IMIĘ I NAZWISKO FUNKCJA
1. 05.02.2020 15:30-17:00 Piotr Cypryjański Przewodniczący Rady
2. 12.02.2020   15:30-17:00 Andrzej Konowalczyk Wiceprzewodniczący Rady
3. 19.02.2020 15:30-17:00 Ireneusz Czyczyk     Wiceprzewodniczący Rady
4. 26.02.2020 15:30-17:00 Piotr Cypryjański   Przewodniczący Rady
5.  
6.  
7.      
8.