Informacja o ofercie dot. Kosza Prezentowego oraz Naboru do Akademii Designu
Kraina Łęgów Odrzańskich
16 grudnia 2020
  •  Nabór do Akademii Designu:

Stowarzyszenie LGD „Kraina Łęgów Odrzańskich” rozpoczyna realizację projektu współpracy pn. „MARLO- Marki Lokalne Dolnego Śląska- tworzone z pasją”. Przedsięwzięcie ma na celu zwiększenie rozpoznawalności dzieł twórców z Krainy Łęgów Odrzańskich, wzmocnienie działających na naszym obszarze marek poprzez szkolenia teoretyczne i praktyczne, które wyniosą działania rękodzielników i wytwórców na wyższy poziom estetyczny i intelektualny, a także stworzą narzędzie do szerszego dodarcia do klienta.  W związku z powyższym powołujemy Akademię Designu Krainy Łęgów Odrzańskich w ramach której  chcemy skupić twórczość autorów z naszego obszaru, którzy prezentują wysoką jakość i oryginalny produkt oraz pomóc im dopasować działania do specyficznych potrzeb i reguł rynkowych. Jeśli jesteś zainteresowany- zapraszamy do współpracy. Więcej informacji: https://lgdodra.pl/nabor-do-akademii-designu/

  •  Prezentowy Kosz Łęgowy

Zachęcamy do zapoznania się ofertą Prezentowego Kosza Łęgowego produktów lokalnych z Krainy Łęgów Odrzańskich.  Aktualną ofertę można znaleźć pod adresem: https://lgdodra.pl/kosz-produktow-lokalnych-klo/

Łęgowe kosze powstają z udziałem lokalnych producentów, z produktów najwyższej jakości, a krótki łańcuch dostaw zapewnia najwyższą jakość. Kosze prezentowe z KŁO powstają z pasji do regionu i do tego co lokalne, zawsze dostosowane do potrzeb zamawiającego i okoliczności. W związku z inicjatywą Kosza Łęgowego, pojawia się coraz więcej nowych produktów oraz powstają punkty sprzedaży na obszarze LGD KŁO, a wszystko po to żeby ułatwić mieszkańcom dostęp do produktów klasy premium. W załączeniu, przekazujemy publikację o inicjatywie dotyczącej produktów lokalnych i zachęcamy do zamawiania Koszy okolicznościowych.

logo

Gmina Głogów

Oficjalny gminny serwis internetowy Gminy Głogów

Kontakt

Adres:ul. Piaskowa 1, 67-200 Głogów
Telefon:(76) 836-55-55
Telefon/Fax:(76) 836-55-67
E-mail:[email protected]
NIP:693-10-13-775
REGON:000536686
KONTO BANKOWE: 98 8646 0008 0000 0000 6161 0002

Godziny pracy

Poniedziałek : 7:30 - 15:30
Wtorek : 7:30 - 15:30
Środa : 7:30 - 17:00
Czwartek : 7:30 - 15:30
Piątek : 7:30 - 14:00