Zakończenie roku szkolnego w Gminie Głogów
Dziś, 26 czerwca, w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Głogów odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026. Uczniowie ze szkół w Serbach, Przedmościu i Wilkowie odebrali świadectwa, podsumowując kolejny rok nauki, pracy, wyzwań, sukcesów i...










