🔶 Sukces uczniów z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Serbach w II Ogólnopolskich Zawodach Projektowych Centrum Mistrzostwa Informatycznego w kategorii MINIBOTY🔶
konkurs MINIBOTY
14 czerwca 2022

🔶 Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Serbach zajęli I miejsce w II Ogólnopolskich Zawodach Projektowych Centrum Mistrzostwa Informatycznego w kategorii MINIBOTY.

🔶 11 i 12 czerwca 2022 r. na Politechnice Łódzkiej odbył się finał II Ogólnopolskich Zawodów Projektowych Centrum Mistrzostwa Informatycznego w kategorii Miniboty.

🔶 Uczniowie 👩🧑 klasy VI Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Serbach: Julia Kotecka, Igor Kwapisiński i Mikołaj Świderski, w kategorii klas IV – VI, zajęli I miejsce!

🔶 Uczniowie wcześniej wygrali etap regionalny i dostali się do finału w Łodzi. Podczas finału musieli rozwiązywać zadania algorytmiczne. Okazali się najlepsi w Polsce w swojej kategorii. Jesteśmy z nich dumni!

🔶 Opiekunem grupy jest Pan Mateusz Krasicki, któremu dziękujemy za tak skuteczne przygotowanie uczniów.

🔶 Partnerami projektu, oprócz Centrum Mistrzostwa Informatycznego i Politechniki Łódzkiej byli: AGH w Krakowie, Politechnika Gdańska, Politechnika Warszawska, Politechnika Wrocławska, Stowarzyszenie I Love Math, Cyfrowy Dialog.