馃搶Granty PPGR – Wsparcie dzieci i wnuk贸w by艂ych pracownik贸w PGR w rozwoju cyfrowym馃搶
Przeciwdzia艂anie cyfrowemu wykluczeniu
25 pa藕dziernika 2021

Wsparcie skierowane jest do uczni贸w szk贸艂 podstawowych i聽艣rednich zamieszkuj膮cych na聽terenie Gminy G艂og贸w!

Przypominamy, 偶e Gmina G艂og贸w ma zamiar wnioskowa膰 do konkursu Cyfrowa Gmina 鈥 Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym 鈥 鈥濭ranty PPGR鈥. Termin sk艂adania o艣wiadcze艅 mija 27 pa藕dziernika do godz. 16.30.

Celem projektu jest wsparcie rodzin popegeerowskich z dzie膰mi w zakresie dost臋pu do sprz臋tu komputerowego oraz dost臋pu do Internetu.

Dofinansowanie b臋dzie mo偶na otrzyma膰 na:

• 鈥嬧媠prz臋t komputerowy z urz膮dzeniami peryferyjnymi i akcesoriami oraz niezb臋dnym oprogramowaniem, umo偶liwiaj膮cych prac臋 zdaln膮, w tym niezb臋dne akcesoria i oprogramowanie dla os贸b z niepe艂nosprawno艣ciami (w przypadku zakupu komputera powy偶ej 3,5 tys. z艂 oraz tabletu powy偶ej 1,5 tys. z艂 niezb臋dne b臋dzie uzasadnienie przez Wnioskodawc臋 wysoko艣ci koszt贸w zakup贸w takiego sprz臋tu);
  • ubezpieczenie zakupionego sprz臋tu komputerowego;
  • us艂ug臋 zapewniaj膮c膮 dost臋p do Internetu na sprz臋cie komputerowym zakupionym w ramach projektu, w przypadku gdy opiekun prawny w o艣wiadczeniu wska偶e na brak mo偶liwo艣ci zapewnienia us艂ugi dost臋pu do Internetu.

Wa偶ne! Prosimy o do艂膮czenie do o艣wiadcze艅 dokument贸w potwierdzaj膮cych fakt zatrudnienia w PPGR oraz danych umo偶liwiaj膮cych kontakt z osob膮 sk艂adaj膮c膮 o艣wiadczenie.

Orygina艂y podpisanych o艣wiadcze艅 wraz z za艂膮cznikami nale偶y sk艂ada膰 osobi艣cie w Urz臋dzie Gminy G艂og贸w ul. Piaskowa 1- pok. 316.

Termin sk艂adania o艣wiadcze艅 mija 27 pa藕dziernika godz. 16.30. Liczy si臋 data wp艂ywu dokumentu. O艣wiadczenia, kt贸re wp艂yn膮 po up艂ywie terminu nie b臋d膮 rozpatrywane.

W przypadku os贸b niepe艂noletnich o艣wiadczenia sk艂adaj膮 rodzice, dziadkowie, opiekunowie prawni. Uczniowie szko艂y 艣redniej, kt贸rzy osi膮gn臋li pe艂noletno艣膰 sk艂adaj膮 o艣wiadczenie osobi艣cie.

W przypadku pozyskania grantu, Gmina G艂og贸w zakupi sprz臋t komputerowy i przeka偶e go osobom, kt贸re spe艂ni艂y wymogi otrzymania wsparcia. W sytuacji nie otrzymania dofinansowania, projekt nie b臋dzie realizowany.

Spe艂nienie warunk贸w programu i terminowe z艂o偶enie prawid艂owo wype艂nionych dokument贸w nie jest r贸wnoznaczne z otrzymaniem wsparcia.

Szczeg贸艂owe informacj臋 dotycz膮ce programu dost臋pne na stronie: https://www.gov.pl/web/cppc/wsparcie-ppgr lub w Urz臋dzie Gminy G艂og贸w pod numerem telefonu 76 836 55 69.