
Tylko do 14 sierpnia 2025 r. kluby w całej Polsce mają czas na przeprowadzenie kwalifikacji klubowych do regionalnego etapu turnieju 4move 1×1 Cup.
4move 1×1 Cup to turniej piłki nożnej w formule gry jeden na jednego, skierowany do dzieci z roczników 2014–2017 i młodszych. Wydarzenie ma na celu rozwijanie odwagi, kreatywności oraz pewności siebie zawodniczek i zawodników, a także przypomina trenerom o kluczowym znaczeniu indywidualnych umiejętności w piłkarskim szkoleniu.
4move 1×1 Cup to świetna okazja, by zachęcić dzieci do gry w piłkę nożną. Wystarczy zorganizować lokalne prekwalifikacje, a najlepszych zawodników zaprosić do udziału w klubowych turniejach kwalifikacyjnych. Kluby piłkarskie mogą organizować turnieje 1×1 do 14 sierpnia, by do 15 sierpnia zgłosić reprezentantów za pośrednictwem formularza rejestracyjnego. Najmłodsze roczniki – 2016 i 2017 – zakończą rozgrywki na etapie wojewódzkim, natomiast starsi wezmą udział w Finale Ogólnopolskim. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody.