🚒Nowy Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Gminie Głogów🚒
3 listopada 2021

🔴 Na walnym zjeździe Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej zakończył swoją pięcioletnią kadencję Zarząd Oddziału Gminnego pod przewodnictwem Prezesa Zarządu Druha Henryka Wanata.

🔴 Uroczyste spotkanie odbyło się w dniu 26 października 2021 r. w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Przedmościu.

🔴 Podczas zjazdu, Prezes Henryk Wanat podsumował kończącą się pięcioletnią kadencję ustępujących władz Zarządu Oddziału Gminnego.

🔴 W zjeździe uczestniczyło wielu zaproszonych gości oraz przedstawicieli jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Podsumowano zrealizowane zadania i jednogłośnie udzielono absolutorium ustępującemu zarządowi.

🔴 Była to również okazja, aby Druh Henryk Wanat, wspólnie z Wójtem Gminy Bartłomiejem Zimnym podziękowali wszystkim ustępującym członkom, a także druhom, którzy w strukturze zarządu gminnego pracowali przez ostatnie kilka kadencji.

🔴 W wyborach na kadencję 2021-2026 do władz wyłoniono przedstawicieli sześciu jednostek OSP oraz dwóch dodatkowych członków, rekomendowanych przez Urząd Gminy Głogów.

🔴 Wybrano również trzyosobową komisję rewizyjną, a także przedstawicieli oraz delegatów na zjazd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Głogowie.

🔴 Skład nowo wybranego Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Gminie Głogów:

🚒 Prezes Zarządu – Henryk Wanat,

🚒 Wiceprezes – Łukasz Mika,

🚒 Wiceprezes – Grzegorz Rymarkiewicz,

🚒 Sekretarz – Marcin Kuchnicki,

🚒 Skarbnik – Rafał Krupa,

🚒 Komendant Gminny – Daniel Kwiecień,

🚒 Członek zarządu – Dorian Świątek,

🚒 Członek zarządu – Waldemar Dereń,

🚒 Członek zarządu – Mariusz Osiński,

🚒 Członek zarządu – Emil Łużny,

🚒 Członek zarządu – Grzegorz Jasik,

🚒 Członek zarządu – Jarosław Gniewosz,

🚒 Członek zarządu – Damian Kwaśnik,

🚒 Członek zarządu – Andrzej Zawadzki.

Skład nowo wybranej Komisji Rewizyjnej Oddziału Gminnego ZOSP RP w Gminie Głogów:

✔️ Przewodniczący – Adrian Czyczyk,

✔️ Wiceprzewodniczący – Hubert Budziński,

✔️ Członek – Mariusz Laskowski.