Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Wójt Gminy Głogów ogłasza nabór na wolne stanowisko podinspektor w Referacie Finansowym
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Wójt Gminy Głogów ogłasza nabór na wolne stanowisko podinspektor w Referacie Finansowym

herbgminaGlogowWójt Gminy Głogów ogłasza nabór kandydatów na stanowisko urzędnicze: podinspektor w Referacie Finansowym

W załączniku dostępne są informacje na temat naboru oraz oświadczenie, które należy wypełnić i złożyć w urzędzie gminy.

 

Załączniki:
Pobierz plik (Nabór.docx)Nabór.docx[ ]130 kB
Pobierz plik (Oświadczenia nabór.docx)Oświadczenia nabór.docx[ ]16 kB