Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Udany półmetek wakacji
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Aktualności

Udany półmetek wakacji

Pierwszy miesiąc wakacji w Gminie Wiejskiej Głogów już za nami. Przez kilka tygodni dzieci z terenów wiejskich miały możliwość uczęszczania na zajęcia organizowane w kilku świetlicach na terenie naszej gminy. Atrakcji nie zabrakło również ostatniego dnia.

Tegoroczne zakończenie półkolonii organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Przedmościu odbyło się w świetlicy w Ruszowicach. Opiekunki, a także osoby zaangażowane przez cały miesiąc w prowadzenie zajęć w świetlicach, zapewniły w ostatnim dniu mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Udany półmetek wakacjiShow Gallery

Podsumowanie wakacyjnych zajęć rozpoczęło się na sportowo. Dzieci wzięły udział w licznych konkurencjach. Bawili się nie tylko młodzi mieszkańcy gminy. W sportową zabawę włączyła się także wójt Joanna Gniewosz oraz przewodniczący rady gminy - Sylwester Barnaś.

Tego dnia nie mogło zabraknąć również cieszącej się dużym zainteresowaniem Zumby. Na roztańczonym placu przed ruszowickąświetlicą wszyscy wspólnie wytańczyli kilka układów tanecznych, które mieli okazje poznać podczas zajęć prowadzonych w świetlicach.

Animatorki z Gminnego Ośrodka Kultury w Przedmościu malowały dzieciom twarze oraz wykręcały figurki z balonów. Dodatkowo każda pociecha mogła poskakać na dmuchańcach oraz pojeździć na mechanicznych zabawkach. Strażacy z Ruszowic również przygotowali małą niespodziankę dla najmłodszych w postaci kurtyny wodnej. Na zakończenie wspólnej zabawy przygotowano poczęstunek.

Przed naszymi najmłodszymi mieszkańcami ostatni miesiąc wakacji, gdzie spore grono z nich będzie miało możliwość uczestniczyć w koloniach zorganizowanych przez Gminę Wiejską Głogów.