Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty dla zadania pn.: Pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru nad realizacją zadania pn. Przebudowa budynku Urzędu Gminy
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty dla zadania pn.: Pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru nad realizacją zadania pn. Przebudowa budynku Urzędu Gminy

Na podstawie art. 91 ust. 1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2015r. poz. 2164 ze zm.) zwanej dalej w skrócie PZP, Zamawiający do realizacji zadania pn.: Pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru nad realizacją zadania pn. Przebudowa budynku Urzędu Gminy, wybrał następującego Wykonawcę: Przedsiębiorstwo Usług Inwestycyjnych i Projektowych "INWESTOR" Sp. z o.o., ul. Stawna 4f, 67-200 Głogów.