Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty dla zadania pn.: Konserwacja około 2,7 km istniejących rowów melioracyjnych na terenie Gminy Głogów w miejscowości Przedmoście
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty dla zadania pn.: Konserwacja około 2,7 km istniejących rowów melioracyjnych na terenie Gminy Głogów w miejscowości Przedmoście

W związku z zapytaniem ofertowym dotyczącym "Konserwacji około 2,7 km istniejących rowów melioracyjnych na terenie Gminy Głogów w miejscowości Przedmoście”do Urzędu Gminy wpłynęły w terminie określonym w zapytaniu 4 oferty. Po wnikliwej analizie, oferta firmy Konserwacja i Renowacja Urządzeń Melioracyjnych s. c. Matusiak Czesław, Kaniuczok Piotr ul. Przemysłowa 3, 59-300 Lubin została uznana za najlepszą, w związku z czym Państwa firma będzie wykonawcą przedmiotu zapytania ofertowego. W załączeniu przedstawiamy protokół z postępowania.

Załączniki:
Pobierz plik (Info z wyboru oferty.doc)Informacja dot. wyboru Wykonawcy[Informacja dot. wyboru Wykonawcy]33 kB