Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY "Usługa monitoringu jakości wody i ścieków popłucznych na terenie Gminy Głogów.”
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY "Usługa monitoringu jakości wody i ścieków popłucznych na terenie Gminy Głogów.”

W związku z zapytaniem ofertowym z dnia 23 maja 2017 r. dotyczącym "Usługa monitoringu jakości wody i ścieków popłucznych na terenie Gminy Głogów.”do Urzędu Gminy wpłynęło w terminie określonym w zapytaniu 7 ofert. Po wnikliwej analizie, oferta firmy Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. z o.o. 43-143 Lędziny, ul. Lędzińska 8 została uznana za najlepszą, w związku z czym Państwa firma będzie wykonawcą przedmiotu zapytania ofertowego w 2017 roku. W załączeniu przedstawiamy protokół z postępowania.

 

.

 

Załączniki:
Pobierz plik (07a. Protokół.pdf)Protokół z wyboru oferty[Protokół z wyboru oferty]551 kB