Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Turniej piłki nożnej o puchar Premiera RP
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Aktualności

Turniej piłki nożnej o puchar Premiera RP

W DNIU 13.09.2015r (NIEDZIELA) NA ORLIKU W SERBACH ODBĘDZIE SIĘ TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA CHŁOPCÓW W PRZEDZIALE WIEKOWYM:

10-11 lat – w godzinach 15:00 - 17:00  

12-13 lat – w godzinach 17:00 - 19:00

Każda drużyna powinna się składać z minimum 6 zawodników (5+1), a maksymalnie 10. Wszystkie zespoły biorące udział w turnieju muszą mieć opiekuna oraz muszą posiadać uzupełnione zgody od rodziców- do odebrania u animatora na orliku.

WSZYSTKICH CHĘTNYCH ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY!!!!