Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Obwieszczenie Wójta Gminy Głogów z dnia 20 kwietnia 2017 r.
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Obwieszczenie Wójta Gminy Głogów z dnia 20 kwietnia 2017 r.

Obwieszczenie Wójta Gminy Głogów z dnia 20 kwietnia 2017 r. o okręgu wyborczym, jego numerze i granicach, liczbie wybieranych radnych oraz wyznaczonej siedzibie Gminnej Komisji Wyborczej w Głogowie w wyborach uzupełniających do Rady Gminy Głogów w okręgu wyborczym Nr 14 zarządzonych na dzień 2 lipca 2017 r.

.

Załączniki:
Pobierz plik (Obwieszczenie Wójta Gminy Głogów.pdf)Obwieszczenie Wójta Gminy Głogów.pdf[Obwieszczenie z dnia 20 kwietnia 2017 r.]234 kB