Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY Organizacja kolonii letnich dla dzieci z terenu Gminy Głogów w 2017r.
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY Organizacja kolonii letnich dla dzieci z terenu Gminy Głogów w 2017r.

 W związku z zapytaniem ofertowym z dnia 08 marca 2017 r. dotyczącym Organizacji kolonii letnich dla dzieci z terenu Gminy Głogów w 2017r.,do Urzędu Gminy wpłynęło w terminie określonym w zapytaniu 10 ofert. Po wnikliwej analizie, oferta firmy Biuro Usług Turystycznych SPORTUR Irena Dybczyńska została uznana za najlepszą, w związku z czym Państwa firma będzie wykonawcą przedmiotu zapytania ofertowego w 2017 roku. W załączeniu przedstawiamy protokół z postępowania.

 

 

Załączniki:
Pobierz plik (12b. Protokół.pdf)Protokół kolonie[Protokół kolonie]789 kB