Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY NA Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Głogów w 2017r."
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY NA Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Głogów w 2017r."

W związku z zapytaniem ofertowym z dnia 31 marca 2017 r. dotyczącym Usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Głogów w 2017r." do Urzędu Gminy wpłynęły w terminie określonym w zapytaniu 3 oferty. Najniższą ofertę przedstawiła firma „Exito” Grzegorz Marek, w związku z czym Państwa firma została wykonawcą przedmiotu zapytania ofertowego w 2017 roku. W załączeniu przedstawiamy protokół z postępowania.

 

Załączniki:
Pobierz plik (15a. Protokół z postępowania azbest.pdf)Protokół z postępowania azbest[Protokół z postępowania azbest]425 kB