Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Zaproszenie do składania ofert - "Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Głogów w 2017r."
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Zaproszenie do składania ofert - "Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Głogów w 2017r."

Wójt Gminy Głogów zaprasza do złożenia oferty na „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Głogów w 2017r.”

 

 

 

Załączniki:
Pobierz plik (06. Zapytanie ofertowe 2017.doc)Zapytanie ofertowe - azbest[Zapytanie ofertowe - azbest]175 kB
Pobierz plik (07. Umowa 2017.doc)Projekt umowy - azbest[Projekt umowy - azbest]84 kB
Pobierz plik (08. Zał. nr 1 Formularz ofertowy 2017.doc)Formularz ofertowy - azbest[Formularz ofertowy - azbest]43 kB
Pobierz plik (09. Zał. nr 2 Wykaz usług 2017.doc)Wykaz usług - azbest[Wykaz usług - azbest]37 kB
Pobierz plik (10. Zał nr 3 Oświadczenie 2017.doc)Oświadczenie - azbest[Oświadczenie - azbest]27 kB