Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
ZAWIADOMIENIE O WYBORZE OFERTY NA NAPRAWĘ NAWIERZCHNI DRÓG NA TERENIE GMINY GŁOGÓW W 2017 ROKU
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

ZAWIADOMIENIE O WYBORZE OFERTY NA NAPRAWĘ NAWIERZCHNI DRÓG NA TERENIE GMINY GŁOGÓW W 2017 ROKU

W związku z zapytaniem ofertowym z dnia 22 lutego 2017 r. dotyczącym "Naprawy nawierzchni dróg na terenie Gminy Głogów w 2017r.", do Urzędu Gminy wpłynęły w terminie określonym w zapytaniu 4 oferty. Najniższą ofertę przedstawiła firma Usługi Drogowo-Budowlane Tym-Bud Paweł Muszyński, w związku z czym Państwa firma została wykonawcą przedmiotu zapytania ofertowego w 2017 roku. W załączeniu przedstawiamy punktację z postępowania.

Urząd Gminy Głogów przypomina, że naprawy nawierzchni będą realizowane w oparciu o warunki ujęte w zapytaniu ofertowym.

 

.

 

Załączniki:
Pobierz plik (Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty Drogi 2017.pdf)Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty Drogi 2017[Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty Drogi 2017]343 kB