Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Referat Budownictwa i Inwestycji
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Referat Budownictwa i Inwestycji

Joanna Gruszczyńska – Kierownik Referatu, tel. 76 836 55 60 (miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego, studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gospodarowania przestrzennego, decyzje o warunkach zabudowy, decyzje lokalizacji inwestycji celu publicznego, wypisy i wyrysy z miejscowego planu oraz Studium, zaświadczenia o przeznaczeniu terenu w obowiązujących MPZP oraz Studium)


Barbara Adamczyk (zastępstwo Anna Patoła), tel. 76 836 55 60 (wspólnoty mieszkaniowe, Mieszkaniowy Zasób Gminy Głogów, Komisja Mieszkaniowa, decyzje o warunkach zabudowy, decyzje celu publicznego)

Agnieszka Tórz, tel. 76 836 55 62 (zamówienia publiczne, pozyskiwanie środków, inwestycje)

Agnieszka Biegas, tel. 76 836 55 62 (inwestycje)