Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Unieważnienie postępowania "Organizacja kolonii letnich dla dzieci z terenu Gminy Głogów 2017"
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Unieważnienie postępowania "Organizacja kolonii letnich dla dzieci z terenu Gminy Głogów 2017"

Uprzejmie informujemy, że w związku z otwarciem ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie zaproszenia do składania ofert na Organizację kolonii letnich dla dzieci z terenu Gminy Głogów w 2017r., Zamawiający unieważnia postępowanie, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W załączeniu podajemy informację z otwarcia ofert.  

 

 .

Załączniki:
Pobierz plik (Informacja o złożonych ofertach Kolonie 2017.pdf)Informacja Wykonawcy Kolonie 2017[Informacja Wykonawcy Kolonie 2017]212 kB