Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Zaproszenie do składania ofert - "Organizacja kolonii letnich dla dzieci z terenu Gminy Głogów 2017r."
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Zaproszenie do składania ofert - "Organizacja kolonii letnich dla dzieci z terenu Gminy Głogów 2017r."

Wójt Gminy Głogów zaprasza do złożenia oferty na "Organizację kolonii letnich dla dzieci z terenu Gminy Głogów w 2017r."

 

 

 

 

Załączniki:
Pobierz plik (01. Zaproszenie do złożenia oferty cenowej.doc)Zaproszenie do złożenia oferty cenowej[Zaproszenie do złożenia oferty]197 kB
Pobierz plik (02. Załącznik Nr 1 - Formularz oferty.doc)02. Załącznik Nr 1 - Formularz oferty.doc[Zał. nr 1 Formularz oferty]193 kB
Pobierz plik (03. Załącznik Nr 2 - Wykaz usług.doc)03. Załącznik Nr 2 - Wykaz usług.doc[Zał. nr 2 Wykaz usług]150 kB
Pobierz plik (04. Załącznik Nr 3  - Wykaz pokoi.doc)04. Załącznik Nr 3 - Wykaz pokoi.doc[Zał. nr 3 Wykaz pokoi]149 kB
Pobierz plik (05. Załącznik nr 4 wzór umowy.doc)05. Załącznik nr 4 wzór umowy.doc[Zał. nr 4 Wzór umowy]201 kB