Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Referat Finansowy
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Referat Finansowy

 
Barbara Urbanowicz –  Skarbnik Gminy Głogów, tel. 76 836-55-59

Alicja Gorajewska, tel. 76 836 55 65 (kasa, opłaty skarbowe, podatek VAT)

Agnieszka Bartuś - StanickaMieczysława Połatyńska, tel. 76 836 55 70 (wymiar podatku, kontrola podatkowa)

Urszula Kałużna, Karolina Tarnowska, tel. 76 836 55 71 (księgowość opłat  i windykacja należności, księgowość podatkowa)

Krystyna Kuliniec,  Julita Wałęga, tel. 76 836-55-72(księgowość i ewidencja środków trwałych, księgowość i płace)

Sylwia Teodoru, tel. 76 836-55-76 (księgowość budżetowa)