Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Pierwsze kroki w kierunku Modernizacji Świetlicy w Zaborni
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Pierwsze kroki w kierunku Modernizacji Świetlicy w Zaborni

Świetlica w ZaborniŚwietlica w Zaborni od wielu lat zmaga się z wilgocią wewnątrz budynku. W związku z tym pierwsze środki finansowe z Funduszu Sołeckiego oraz budżetu Gminy Głogów na modernizację świetlicy przeznaczono, na zabezpieczenie przed wilgocią fundamentów. Wykonano izolacje przeciwwilgociowe, opaskę z otoczaków oraz przedłużono rynny poza obrzeże okalające budynek.

 

 

DSC_0766
DSC_0767
DSC_0771