Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Zaproszenie do składania ofert - dokumentacja aplikacyjna do POIiŚ
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Zaproszenie do składania ofert - dokumentacja aplikacyjna do POIiŚ

Przedmiotem zamówienia są usługi kompleksowego wykonania dokumentacji aplikacyjnej dla zadania inwestycyjnego pn. Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami Przedmoście, Bytnik.
Przedmiotem zamówienia są usługi kompleksowego wykonania dokumentacji aplikacyjnej dla zadania inwestycyjnego pn. Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami Przedmoście, Bytnik w następującym zakresie:
a)Programu Funkcjonalno – Użytkowego zgodnie z Rozporządzeniem Ministerstwa Infrastruktury z dnia 02.09.2004 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno - użytkowego.
b)Wniosku o dofinansowanie inwestycji z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 -2020 w ramach naboru wniosków przewidywanego na wrzesień 2016 r. wraz z niezbędnymi załącznikami w tym:

•Studium wykonalności – zgodnie z wymogami w konkursie;
•deklaracja organu odpowiedzialnego za monitorowanie obszarów Natura 2000;
•deklaracja organu odpowiedzialnego za jednolite części wód;
•pozostałe załączniki wymienione w regulaminie konkursu.