Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Po raz kolejny pływanie dzięki dotacji
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Po raz kolejny pływanie dzięki dotacji

Po raz kolejny Gmina Głogów rozpoczyna realizację projektu „Nauka pływania i zabawa na pływalni dla dzieci z Gminy Głogów”.

Projekt nauki pływania jest adresowany do uczniów szkół podstawowych z klas I – VI oraz sześciolatków. Ponad 400 dzieci będzie uczestniczyć w zajęciach sportowych z zakresu nauki pływania na basenie w Głogowie. Realizacja zajęć przyczyni się do podniesienia sprawności ruchowej młodych mieszkańców gminy oraz do zapobiegania wadom postawy.
Na realizację tego zadania Gmina Głogów pozyskała dotację z Fundacji KGHM Polska Miedź w kwocie 106.596,00 zł.

Projekt będzie realizowany w roku szkolnym 2016/2017.

Załączniki:
Pobierz plik (fundacja_kghm_polskamiedz_rgb_0.jpg)fundacja_kghm_polskamiedz_rgb_0.jpg[ ]291 kB