Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Protokół Komisji Rekrutacyjnej
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Protokół Komisji Rekrutacyjnej

Protokół Komisji Rekrutacyjnej ds. naboru na stanowisko Kierownika Referatu Infrastruktury Komunalnej
 

Termin składania dokumentów aplikacyjnych upłynął 2 maja 2016r. o godz. 12.00. Wpłynęły 3 oferty i jedna oferta złożona po terminie – w dniu 2 maja 2016 r. o godz. 13,10 ( oferta została odrzucona).

Komisja dokonała analizy przedłożonych dokumentów pod kątem spełniania wymagań niezbędnych i dodatkowych.
Po przeprowadzonej analizie, Komisja stwierdziła, że wszystkie kandydatki spełniają wymagania niezbędne.
Kandydatka pierwsza - nie wykazała w żaden sposób wymagań dodatkowych. Nie pracowała w samorządzie, nie zna zagadnień wskazywanych w konkursie.
Kandydatka druga – wykazała znajomość spraw drogowych, pracowała jako referent ds. rolnictwa, leśnictwa i gospodarki wodnej, jednak nie wykazała doświadczenia w zakresie gospodarki wodno-ściekowej;
Kandydatka trzecia – wykazała znajomość dot. wody, kanalizacji sanitarnej, instalacji sanitarnych. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania i uzgodnień.
Komisja w dniu 24 maja 2016 r. przeprowadziła rozmowę z kandydatką trzecią, na której potwierdzono znajomość zadeklarowanych zagadnień.
Podsumowując, Komisja Rekrutacyjna uznaje, że spośród kandydatów zgłoszonych do konkursu osobą, która w największym stopniu spełnia wymagania wskazane w konkursie i która może być zatrudniona na stanowisku Kierownika Referatu Infrastruktury Komunalnej Urzędu Gminy Głogów, jest P. Renata Przygoda.
Komisja uznaje konkurs za rozstrzygnięty.
Głogów, 24 maja 2016 r.
1.       Iwona Osomańska             
2.       Daniel Kałużny                  
3.       Alina Kaleta