Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej -wynik przeprowadzonego naboru
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej -wynik przeprowadzonego naboru

W wyniku przeprowadzonego naboru na stanowisko pracownika socjalnego nie wyłoniono kandydata do zatrudnienia.
Uzasadnienie
W odpowiedzi na konkurs wpłynęły 3 oferty. Żadna ze złożonych ofert nie spełniła wymogów formalnych.
Konkurs zatem został zamknięty i nie wyłoniono kandydata do zatrudnienia.
                                               Kierownik
                                               Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
                                               w Głogowie
                                               Ewa Sołtysiak