III Gala Utalentowani za nami

III Gala Utalentowani za nami

1 kwietnia uczniowie Gimnazjum Zespołu Szkół w Przedmościu pod opieką p. Elżbiety Smorczewskiej zaprezentowali na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Przedmościu swoje talenty.
Tegorocznym tematem przewodnim gali była „Przygoda w dżungli”. Uczniowie na zajęciach technicznych i artystycznych ponad dwa miesiące przygotowywali szereg elementów dekoracyjnych, układów tanecznych. Stało się już tradycją, że p. Elżbieta przygotowuje dla widzów niespodziankę. W tym roku zaskoczyła wszystkich własnoręcznie wykonanym słoniem. Młodzież prezentowała swoje talenty aktorskie, taneczne i wokalne. Nie mogło oczywiście zabraknąć skeczów. Publiczność każdy występ nagradzała ogromnymi oklaskami. Scena GOK-u na czas gali zamieniła się w dżunglę, był wspomniany słoń, tygrysy, jaguar, małpy, papugi, goryl, bujna roślinność, no i oczywiście wszystkiemu towarzyszyła nastrojowa muzyka. Na koniec gali nastąpiło rozstrzygnięcie III Rodzinnego Konkursu Plastycznego „Egzotyczny kwiat”, w którym wzięło udział 19 rodzin. Wójt Joanna Gniewosz wręczyła nagrody, których była sponsorem.
Nie zabrakło także wielu podziękowań. Dyrektor Zespołu Szkół Aneta Czyrko oraz Elżbieta Smorczewska otrzymały od Wójta i Rady Gminy piękne bukiety kwiatów. Sala była wypełniona po brzegi. Każdy gość został poczęstowany ciastkiem upieczonym przez rodziców uczniów. Relację z gali można zobaczyć, przeczytać oraz posłuchać m.in. na portalu GPI - http://www.glogow-info.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=39540&Itemid=2, w Radiu Elka - http://miedziowe.pl/content/view/78482/189/ oraz w „Głosie Głogowa”.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałego występu i z niecierpliwością oczekujemy następnego.