Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Komisja Alkoholowa
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii

Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii
przy Wójcie Gminy Głogów

Urząd Gminy Głogów, ul. Piaskowa 1, 67-200 Głogów,
Komisja pełni dyżury w każdy czwartek w godzinach od 15 do 17

 

Skład komisji:

Jerzy Borciuch– przewodniczący
Krzysztof Ślusarek
Danuta Sadowska
Krystyna Kuliniec
Krystian Konieczny


 Kontakt: przewodniczący tel. 669 046 996

 

 
Zakres działalności komisji:
- Podejmowanie czynności zmierzających do orzekania o zastosowaniu wobec osoby uzależnionej od alkoholu, obowiązku poddania się leczeniu w zakładzie lecznictwa odwykowego.
- Wydawanie zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych – sprawdzanie zgodności usytuowania lokali prowadzących sprzedaż napojów alkoholowych, z ustawowo obowiązującymi zasadami.
- Kontrola zasad i warunków korzystania z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych.