Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Ogłoszenie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w części obrębu Ruszowice w gminie Głogów
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Aktualności

Ogłoszenie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w części obrębu Ruszowice w gminie Głogów

Projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w części obrębu Ruszowice w gminie Głogów. .
Załączniki:
Pobierz plik (GLO_G_4_mpzp_POS.pdf)GLO_G_4_mpzp_POS.pdf[PROGNOZA ODDZIAŁYWANIA NA ŚRODOWISKO PROJEKTU ZMIANY MIEJSCOWEGO PLANU ZAGOSPODAROWANIA CZĘŚCI OBRĘBU RUSZOWICE GMINA GŁOGÓW]1157 kB
Pobierz plik (GLO_G_4_mpzp_tekst_2019.07.03.pdf)Projekt uchwały[w sprawie uchwalenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części obrębu Ruszowice gmina Głogów]94 kB
Pobierz plik (GLO_G_4_mpzp_uzasadnienie.pdf)uzasadnienie do uchwały[ ]117 kB