Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Prace konserwacyjne rowu przy ulicy Cytrynowej w Ruszowicach!
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Aktualności

Prace konserwacyjne rowu przy ulicy Cytrynowej w Ruszowicach!

herbgminaGlogow

Na przełomie lipca i sierpnia br. trwały prace polegające na konserwacji rowu melioracyjnego przy ul. Cytrynowej w miejscowości Ruszowice. Do zadań Wykonawcy należało:
wykoszenie roślinności z dna i ze skarp rowu;
odmulenie dna;
oczyszczenie przepustów;
wywiezienie urobku;
usunięcie zalegających odpadów;
usunięcie zalegających pni wraz z korzeniami.

Oczyszczono około 380 m rowu. Prace zostały wykonane z należytą starannością i zgodnie z zamówieniem. Wartość zadania wyniosła: 15 000 zł.
Urządzenia melioracyjne wymagają stałej, corocznej konserwacji, która zapewni drożność rowów i możliwość odprowadzenia nadmiaru wody.
IMG_5241
IMG_5242
IMG_5239