Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
DOPOSAŻENIE PLACU ZABAW W GRODŹCU MAŁYM
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Aktualności

DOPOSAŻENIE PLACU ZABAW W GRODŹCU MAŁYM

herbgminaGlogowUprzejmie informuję, że Wójt Gminy Głogów zawarł umowę, na zakup, dostawę i montaż zestawu zabawowego w zadaniu pod nazwą
Zagospodarowanie terenów rekreacyjnych – FS Grodziec Mały”,
z Wykonawcą :

AVIS sc. Ekologiczne place zabaw


Marek Małecki i Karina Małecka
ul. Turystyczna 106
20 – 230 Lublin

Wykonawca za realizację zadania otrzyma wynagrodzenie w kwocie 17 835,00 zł.
Termin realizacji zadania przewidziany jest na dzień 30.09.2019 r.