Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Rozstrzygnięcie I edycji konkursu na: „Najładniejszy ogródek przydomowy w gminie Głogów 2019 r.”
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Aktualności

Rozstrzygnięcie I edycji konkursu na: „Najładniejszy ogródek przydomowy w gminie Głogów 2019 r.”

Miło nam poinformować o zakończeniu konkursu na „Najładniejszy ogródek przydomowy w gminie Głogów 2019 r.”

Komisja konkursowa, powołana przez Wójta Gminy Głogów – Bartłomieja Zimny wyłoniła najładniejszy ogródek przydomowy prowadzony przez Panią Leonardę Kuźniewską, zam. w Ruszowicach, przy ulicy Tęczowej 7.


Przyznano również:

-  II miejsce dla Pani Zofii Kowalczuk, zam. Serby, ul. Kwiatowe 9 oraz,

-  III miejsce dla Pani Beaty Łaguny, zam. Ruszowice, ul. Tęczowa 36.

Zwycięzcy konkursu otrzymali nagrody – narzędzia ogrodnicze oraz ozdobne rośliny ogrodowe.

Pozostali uczestnicy konkursu:

-  Państwo Iwona i Bogdan Smereczniak, zam. Przedmoście, ul. Szkolna 4,

-  Pani Jolanta Mikołajczak, zam. Klucze 35A oraz,

-  Pani Lidia Andrzejewska, zam. Grodziec Mały 18D

otrzymali podziękowania oraz ozdobne rośliny ogrodowe.

W dniu 23.08.2019 r. w Urzędzie Gminy Głogów odbyło się uroczyste wręczenie nagród.


Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za udział w konkursie.

1
2