Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Przetarg na zakup średniego samochodu ratowniczo -gaśniczego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Ruszowicach
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Aktualności

Przetarg na zakup średniego samochodu ratowniczo -gaśniczego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Ruszowicach

herbgminaGlogowW związku z otrzymaniem pytań do przetargu nieograniczonego na zadanie pn. „Zakup średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Ruszowicach” Prezes OSP Ruszowice udziela odpowiedzi:

 

Załączniki:
Pobierz plik (zapytania do przetargu.pdf)zapytania do przetargu.pdf[ ]624 kB