Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Aktualności

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT

herbgminaGlogowWójt Gminy Głogów zaprasza do składania ofert na wykonanie robót budowlanych w zadaniu pn. : „Utwardzenie powierzchni gruntu wraz z montażem wiaty przystankowej przy Szkole Podstawowej w Serbach” .

Szczegóły w załączniku.

 

Załączniki:
Pobierz plik (koncepcja.pdf)koncepcja.pdf[ ]417 kB
Pobierz plik (przedmiar-SP.Serby.pdf)przedmiar-SP.Serby.pdf[ ]1531 kB
Pobierz plik (zap.ofertowe-SP.Serby.pdf)zap.ofertowe-SP.Serby.pdf[ ]1342 kB