Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
UWAGA! Dotyczy: Postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na zadanie pn. Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: „Budowa zbiorczego systemu kanalizacji sanitarnej..
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Aktualności

UWAGA! Dotyczy: Postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na zadanie pn. Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: „Budowa zbiorczego systemu kanalizacji sanitarnej..

herbgminaGlogoww m. Przedmoście i m. Bytnik” w ramach Projektu pn.: „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie Gminy Głogów, w aglomeracji Głogów” działanie 2.3 „ Gospodarka wodno – ściekowa w aglomeracjach oś priorytetowa II „Ochrona środowiska, w tym adaptacja zmian klimatu” Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko

W związku z otrzymaniem kolejnych pytań do przetargu nieograniczonego na zadanie pn. " Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: „Budowa zbiorczego systemu kanalizacji sanitarnej w m. Przedmoście i m. Bytnik ” w ramach Projektu pn.: „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie Gminy Głogów, w aglomeracji Głogów” Wójt Gminy Głogów udziela odpowiedzi. Szczegóły w załączniku.

 

Załączniki:
Pobierz plik (pytania do przetargu.pdf)pytania do przetargu.pdf[ ]640 kB