Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Sportowo - Wakacyjnie 2019
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Aktualności

Sportowo - Wakacyjnie 2019

W dniach 11-12 lipca 2019 r. na boisku wiejskim w miejscowości Bytnik odbyło się spotkanie integracyjne pod nazwą ,,Sportowo - Wakacyjnie 2019”. Organizatorem przedsięwzięcia był Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Głogowie.

W spotkaniu uczestniczyli mieszkańcy Gminy Głogów, przedstawiciele Urzędu Gminy, Gminnego Ośrodka Kultury w Przedmościu, a także Pani Sołtys miejscowości Bytnik. Podczas dwudniowej imprezy zapewniono szereg konkurencji sportowych, a także zabawy i atrakcje dla dzieci oraz poczęstunek. Przedsięwzięcie dofinansowane zostało przez Powiat Głogowski z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.