Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Uwaga! Nowy termin zgłoszeń w I edycji konkursu na „Najładniejszy ogródek przydomowy w gminie Głogów w 2019 r."
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Aktualności

Uwaga! Nowy termin zgłoszeń w I edycji konkursu na „Najładniejszy ogródek przydomowy w gminie Głogów w 2019 r."

2Gmina Głogów informuje, że przedłuża termin na zgłoszenia udziału w I edycji konkursu na „Najładniejszy ogródek przydomowy w gminie Głogów w 2019 r."

Szczegółowe informacje na temat konkursu zostały zawarte w regulaminie pod adresem:


http://gminaglogow.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1798:oglaszamy-konkurs-na-najladniejszy-ogrodek&catid=2&Itemid=101

Na zgłoszenia czekamy do 25 lipca 2019 r. do godziny 15.30.

Wszelkich informacji dotyczących konkursu udzielają pracownicy Referatu Środowiska i Dróg, tel. (76) 836-55-58, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do udziału w konkursie. Czekają nagrody!!!