Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Informacja w sprawie wyborów do Izb Rolniczych
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Aktualności

Informacja w sprawie wyborów do Izb Rolniczych

herbgminaGlogowOkręgowa Komisja Wyborcza Nr 15 w Głogowie podaje do wiadomości skład osobowy Komisji:

 

 

1. Przewodnicząca Komisji - Alicaj Gorajeswska

2. Wiceprzewodniczący Komisji - Aneta Hnatyszak

3. Sekretarz Komisji - Iwona Osomańska

4. Członek Komisji - Alina Kaleta

5. Członek Komisji - Aneta Hawrot

6. Członek Komisji - Monika Karbownik

7. Członek Komisji - Krystyna Borek

 

Siedziba Komisji mieści się w ul. Piaskowa 1, 67-200 Głogów, pok. 222, II piętro

Komisja pełni dyżur w swojej siedzibie:

 

w dniu 05.07.2019r. w godzinach od 8:00 do 14:00, po godzinie 14:00 dyżur będzie pełniony pod nr tel. 504 242 507