Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Olimpiada Dziecięcych Drużyn Pożarniczych
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Aktualności

Olimpiada Dziecięcych Drużyn Pożarniczych

23 czerwca 2019 Dziecięca Drużyna Pożarnicza z Ochotniczej Straży Pożarnej w Serbach brała udział w I Międzynarodowej i II Ogólnopolskiej w Wieruszowie. Dzieci w wieku od 4 do 9 lat zmagały się w trzech konkurencjach: musztrze, sztafecie pożarniczej i ćwiczeniu bojowym. Po zaciętej walce 40 drużyn, decyzją sędziów wszystkie drużyny zajęły pierwsze miejsce. Dzieci w nagrodę otrzymały puchar, pamiątkową płytkę, medale, hełmy dla drużyny.
.

DSC_0318
DSC_0321
DSC_0334
DSC_0497
DSC_0526