Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Słonecznie - 2019
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Aktualności

Słonecznie - 2019

W dniu 19 czerwca 2019 r. na boisku ,,Orlik” w Serbach odbyło się spotkanie integracyjne pod nazwą ,,Słonecznie - 2019”. Organizatorem przedsięwzięcia był Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Głogowie. W spotkaniu uczestniczyli mieszkańcy Gminy Głogów oraz uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej z Głogowa.
  Przedsięwzięcie dofinansowane zostało z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
.