Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Ogłaszamy konkurs na najładniejszy ogródek
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Aktualności

Ogłaszamy konkurs na najładniejszy ogródek

2Zapraszamy do udziału w I edycji konkursu "Najładniejszy ogródek przydomowy w gminie Głogów w 2019 r."

 


1. Organizatorem konkursu jest Wójt Gminy Głogów

2. Cel konkursu:

- Poprawa estetyki obszarów wiejskich poprzez zachętę do dbałości o wygląd ogrodów,
- Wyróżnienie efektownie zagospodarowanych ogrodów,
- Aktywizacja środowiska wiejskiego,
- Popularyzacja pozytywnych efektów estetycznego zagospodarowania ogrodów.

3. Regulamin konkursu:
- Uczestnikami konkursu mogą być stali mieszkańcy Gminy Głogów z wyjątkiem radnych, członków komisji konkursowej i pracowników Urzędu Gminy,
- Przystępując do konkursu, uczestnik przyjmuje wszystkie postanowienia niniejszego regulaminu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez organizatora na potrzeby konkursu, w tym na publikowanie imienia i nazwiska, zdjęć ogródka przydomowego i przekazanie praw autorskich ww. zdjęć na rzecz organizatora konkursu,
- Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy wraz z podpisaną "Klauzula dotycząca przetwarzania danych osobowych" stanowiących załącznik do niniejszego regulaminu i złożyć go osobiście do dnia 10 lipca 2019 r. w Urzędzie Gminy Głogów lub drogą mailową (podpisane dokumenty w formie skanów) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko właściciela ogródka przydomowego, dokładny adres i podpis osoby zgłaszającej do udziału w konkursie.

4. Rozstrzygnięcie konkursu:
- Oceny ogrodów dokona powołana Komisja Konkursowa,
- Komisja dokona oględzin ogrodu w terenie. O wizycie Komisji konkursowej właściciele zgłoszonych do konkursu ogródków zostaną powiadomieni na minimum 2 dni przed jej datą.

5. Kryteria oceny:
- Dobór roślin – 0-5 pkt,
- Trawniki i ich utrzymanie – 0-5 pkt,
- Estetyka i stan techniczny ogrodzenia – 0-5 pkt,
- Ciekawe rozwiązanie zagospodarowania – 0-5 pkt,
- Racjonalne urządzenie części wypoczynkowej – 0-5 pkt,
- Ogólne wrażenie estetyczne – 0-5 pkt.

6. Nagrody:
Zwycięzcy otrzymują nagrody rzeczowe o wartości:
I miejsce - 700,00 zł,
II miejsce - 500,00 zł,
III miejsce -300,00 zł,
oraz pamiątkowe dyplomy.

7. Harmonogram konkursu:
- 19.06.2019 r.- ogłoszenie konkursu,
- Od 19.06- 10.07.2019- przyjmowanie zgłoszeń,
- Od 15.07.2019 do 09.08.2019 r.- ocena uczestników konkursu,
- Do 16.08.2019 r.- ogłoszenie wyników,
- Po 16.08.2019 r.- wręczenie nagród.

Życzymy wszystkim miłych wrażeń, których powinna dostarczyć praca przy upiększaniu przydomowych ogródków.