Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
II PRZETARG NIEOGRANICZONY NA DOSTAWĘ - zakup średniego samochodu ratowiczo - gaśniczego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Ruszowicach
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

II PRZETARG NIEOGRANICZONY NA DOSTAWĘ - zakup średniego samochodu ratowiczo - gaśniczego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Ruszowicach

herbgminaGlogowPrezes OSP Ruszowice zaprasza do składania ofert w nieograniczonym przetargu na "Zakup średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego dla jednostki OSP Ruszowice".
.
Załączniki:
Pobierz plik (ogłoszenie o II przetargu.pdf)Ogłoszenie o przetargu[ ]4908 kB
Pobierz plik (SIWZ - wóz strażacki II przetarg.doc)SIWZ - wóz strażacki Ruszowice[ ]407 kB