Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Wybory do Izb Rolniczych
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Wybory do Izb Rolniczych 2019

herbgminaGlogowWójt Gminy Głogów podaje do publicznej wiadomości obwieszczenie o składzie Okręgowej Komisji Wyborczej w Głogowie.

 

 

 

Spis członków izby rolniczej uprawnionych do udziału w głosowaniu w wyborach do rad powiatowych izby rolniczej, które odbędą się w dniu 28.07.2019 r., jest wyłożony
do wglądu w Urzędzie Gminy Głogów przy ul. Piaskowej 1 (II piętro, pok. 209), na okres
od dnia 17.06.2019r. do dnia 05.07.2019r.


Informujemy, że uprawnieni do udziału w powyższych wyborach są podatnicy, którzy
są płatnikami podatku rolnego od gruntów gospodarstw rolnych, tj. gruntów o łącznej powierzchni przekraczającej 1 ha lub 1 ha przeliczeniowy.

 

Zarząd Dolnośląskiej Izby Rolniczej, zgodnie z Uchwałą nr 2/2019 Krajowej Rady Izb Rolniczych z dnia 25 lutego 2019 r. informuje, że w dniu 28 lipca 2019 r. (niedziela) odbędą się wybory do walnych zgromadzeń izb rolniczych.

 

33