Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Gminne zawody sportowo-pożarnicze 2019
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Aktualności

Gminne zawody sportowo-pożarnicze 2019

W dniu 15 czerwca 2019 r., w Przedmościu przeprowadzono gminne zawody sportowo - pożarnicze, w których wzięło udział 15 drużyn, w tym:  
W grupie dziecięcych drużyn pożarniczych 1 drużyna
w grupie 12 – 16 lat dziewcząt 3 drużyny
w grupie 12 – 16 lat chłopców 3 drużyny
w grupie C 1 drużyna
w grupie A                                 6 drużyn
w grupie 50+ 1 drużyna
Zawody rozegrane zostały w dwóch konkurencjach: sztafeta pożarnicza 7 x 50 m z przeszkodami oraz ćwiczenie bojowe.
Rozgrywane zawody sportowo – pożarnicze były okazją do sprawdzenia przygotowania kondycyjnego, mobilności i zaangażowania strażaków poszczególnych jednostek oraz sprawdzenia sprawności sprzętu, jaki znajduje się na ich wyposażeniu. Komisję sędziowską powołał Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Głogowie Pan Henryk Wanat. Sędzią głównym zawodów był: Starszy kapitan Mirosław Durka.
Komisja sędziowska po podsumowaniu wyników ustaliła następującą kolejność miejsc w poszczególnych grupach.
w grupie 12 – 16 lat dziewcząt
1 miejsce OSP Serby z wynikiem 135,4 pkt.
2 miejsce OSP Przedmoście z wynikiem 142,9 pkt.
3 miejsce OSP Wilków             z wynikiem 147,7 pkt.
w grupie 12 – 16 lat chłopców
1 miejsce OSP Wilków z wynikiem 120,3 pkt
2 miejsce OSP Przedmoście z wynikiem 122,6 pkt.
3 miejsce OSP Szczyglice z wynikiem 145,1 pkt.
w grupie C
1 miejsce OSP Serby z wynikiem 146,5 pkt.
w grupie A
1 miejsce OSP Przedmoście z wynikiem 119,9 pkt
2 miejsce OSP Serby z wynikiem 132,1 pkt
3 miejsce OSP Wilków z wynikiem 135,6 pkt
4 miejsce OSP Borek z wynikiem 139,0 pkt
5 miejsce OSP Szczyglice z wynikiem 142,3 pkt
6 miejsce OSP Ruszowice z wynikiem 164,4 pkt
W Grupie 50+
1 miejsce OSP Borek z wynikiem 48,4 pkt

Po sztafecie pożarniczej swoje umiejętności przedstawiła Dziecięca Drużyna Pożarnicza z OSP Serby. Dzieci zaprezentowały się w mustrze i ćwiczeniu bojowym.
W przerwie zawodów dla starszych do startu stanęły dzieci (do 10 lat) w dziecięcych zmaganiach pożarniczych. Na linii startu stanęło ponad 30 zawodników pokonując tor przeszkód składający się ze slalomu między gaśnicami, tunelu, gaszeniu pożaru oraz ewakuacji poszkodowanego.
Tor przeszkód do zawodów dla najmłodszych przygotował Druh Marcin Kuchnicki wraz ze strażakami z OSP Przedmoście.
Startujące drużyny otrzymały dyplomy, puchary i nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Głogów Pana Bartłomieja Zimny. Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze otrzymały nagrody ufundowane przez sponsorów.
Gospodarzem zawodów była Ochotnicza Straż Pożarna w Przedmościuprzy współudziale Urzędu Gminy w Głogowie oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Przedmościu.
Szczegółowe czasy uzyskane przez zawodników w załączonym protokole.