Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Rozstrzygnięcie konkursu na logo promujące ochronę środowiska i gospodarkę odpadami
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Aktualności

Rozstrzygnięcie konkursu na logo promujące ochronę środowiska i gospodarkę odpadami

herbgminaGlogowMiło nam poinformować o zakończeniu konkursu na logo promujące ochronę środowiska i gospodarkę odpadami.

Komisja konkursowa, powołana przez Wójta Gminy Głogów – Bartłomieja Zimny wyłoniła najlepiej wykonany projekt przez: Panią Magdalenę Skibę.


Przyznano również 2 wyróżnienia dla: Pana Sylwestra Krakowiaka oraz Pani Alicji Gorajewskiej.
W dniu 14.06.2019 r. w Urzędzie Gminy Głogów odbyło się uroczyste wręczenie nagród.
Zwycięskie logo wykorzystywane będzie na wszelkich materiałach popularyzatorskich, promocyjnych, reklamowych i informacyjnych Gminy Głogów dotyczących zagadnień ochrony środowiska i gospodarki odpadami.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za udział w konkursie.

1. logo-gmina-kolorowe11
2.
3.