Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Kolarze z Wilkowa w Lubinie
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Aktualności

Kolarze z Wilkowa w Lubinie

W sobotę 14 października zawodnicy szkółki kolarskiej z Wilkowa wyjechali na zawody, które odbyły się w centrum handlowym Cuprum Arena w Lubinie. W konkurencjach mogli się dobrze zaprezentować zawodnicy, którzy wykazują się dobrymi umiejętnościami technicznymi jazdy na rowerze. Tym razem musieli się zmierzyć z torem przeszkód, który mieli pokonać w jak najlepszym czasie i bez pomyłek. Straty wynikające podparciem lub przewrócenie przeszkody powodowały doliczanie sekund do wyniku całkowitego przejazdu trasy. Liderzy klasyfikacji generalnej ligi wojewódzkiej MTBObiszów Team, chłopcy w kategorii żak Jakub Brzostowski i Kacper Urbański (odpowiednio 1 i 2 miejsce) po raz kolejny nie zawiedli i bardzo dobrze wypadli w tych zawodach. Jakub Brzostowski zajął I miejsce a tuż za nim uplasował się Kacper, który zajął II pozycję na 60 startujących zawodników. Miłą niespodziankę sprawiła Aleksandra Kłębucka z klasy 3, zajmując 4 miejsce w kategorii żak (na 30 zawodniczek). Aleksandra dopiero zaczyna przygodę z kolarstwem! Gratulujemy.