Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Kolejny sukces w konkursie plastycznym
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Aktualności

Kolejny sukces w konkursie plastycznym

W Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie podczas uroczystej gali odbyło się rozstrzygnięcie V Powiatowego Konkursu Plastycznego pn. „Polska Moja Ojczyzna”, organizowanym przez Wojskową Komendę Uzupełnień w Głogowie. Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny zdobyli czołowe miejsca. Konkurencja była niemała. Jury miało trudne zadanie, aby spośród ok. 290 prac nagrodzić 17 w trzech kategoriach wiekowych. W kategorii gimnazjum Klaudia Krupa z klasy II Gimnazjum w Przedmościu zajęła II miejsce, natomiast praca Pawła Smorczewskiego z klasy IV Szkoły Podstawowej w Przedmościu przyniosła mu I miejsce i puchar w kategorii „Szkoły podstawowe: 4-6”. Uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe również z rąk Wójt Gminy Głogów Joanny Gniewosz. Wszystkie prace można podziwiać w MOK-u na specjalnie zorganizowanej wystawie pokonkursowej. Opiekunem konkursu była p. Elżbieta Smorczewska. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.