Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Uroczystość parafialna - Sołtys wsi Wilków
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Uroczystość parafialna - Sołtys wsi Wilków

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich parafian i gości na uroczystość odpustową ku czci pamięci Św. Jana Nepomucena patrona naszej parafii. Dnia 19 maja 2019 r. o godz. 12.00 uroczystą sumę odprawi Proboszcz parafii ks. Bogdan Niparko. Będzie to podziękowanie Panu Bogu za 250-lecie istnienia kościoła parafialnego w Wilkowie.
Program uroczystości:
12.00 – Msza święta odpustowa – przedstawienie historii parafii w Wilkowie
13.00 – Festyn parafialny z licznymi atrakcjami dla dzieci i dorosłych
Organizatorami całej uroczystości są: Koła Gospodyń Wiejskich sołectw: Wilków, Klucze i Krzekotów, Ochotnicza Straż Pożarna w Wilkowie i Szkoła Podstawowa w Wilkowie.